Nekustaumsmā īpašuma aizdev

113164751

Valsts ierēdnim mājokļa aizdevuma saņemšanas nosacījumi ir vienādi ar privātā sektora darbinieka likmēm, apmēru un ilgumu. Tomēr viņam kā sabiedrisko pakalpojumu darbiniekam ir dažas īpašas priekšrocības.

Aizdevuma un depozīta priekšrocības
Valsts pārvaldes darbiniekiem, kuriem nav piekļuves 1% darbības žurnālam, mēs piedāvājam alternatīvu ierīci. Tas ir atvieglots aizdevums.
Tās summu aprēķina pēc:
aizņēmēja ģimenes stāvoklis
nekustamā īpašuma darījuma raksturs: būvniecība vai pirkšana
ģeogrāfiskais apgabals, kurā atrodas vēlamais īpašums
numuru skaits dzīvoklī vai mājā

Nelieliem ienākumiem ir iespējams saņemt sociālo aizdevumu. Tas ļauj aizņemties bez ieejas. Tomēr likmes dažkārt ir augstākas nekā tirgus cenas.

Dažreiz galvojumu var sniegt savstarpējās apdrošināšanas sabiedrība, kurai pieder ierēdnis. Tas novērš hipotēku uzņemšanu, kas ir interesants ietaupījums.

Ja tikai viens no laulātajiem ir civildienesta ierēdnis, bet otrs strādā privātajā sektorā, var būt lietderīgi izņemt divus atsevišķus aizdevumus, katrs aizņēmējs gūst labumu no katras profesionālās nozares īpašajām priekšrocībām.

Lētāka kredīta apdrošināšana


Daudzas sabiedrisko pakalpojumu kopienas piedāvā aizņēmēja apdrošināšanu par zemākām likmēm nekā bankām.
Šis arguments, kas bieži tiek izvirzīts, tomēr nedrīkst aizēnot privātus apdrošinātājus, kuri arī piedāvā likmes, kas ir daudz zemākas par banku grupu līgumiem.

Vislabāk ir salīdzināt dažādos piedāvājumus pirms lēmuma pieņemšanas, aizņēmēja apdrošināšana var veidot līdz 2% no kopējā hipotēkas apjoma.

Amatpersonai kā privātajam darbiniekam nāves un invaliditātes pabalsti ir būtiski.

Darba zaudēšanas garantija ir daudz mazāk tā, jo sabiedriskais pakalpojums parasti garantē nodarbinātību dzīvē.

Visiem jūsu pieprasījumiem, lūdzu, sazinieties ar šādu adresi

CONTACT:

WHATSAPP: +32 460 21 90 04

Email: alicianevergara@outlook.com